1391/05/05
 آموزش زبان روسی

 

زبان روسی با حدود 300 میلیون گویشور،در میان زبان های گروه اسلاوی در مقام نخست از لحاظ کاربرد قرار دارد و به عنوان چهارمین زبان پرمخاطب دنیاست. 

زبان روسی علاوه بر اینکه زبان رسمی کشورهای اتحادجماهیر شوروی سابق است، در بسیاری از کشورهای دیگر مانند بلاروس و اوکراین نیز به مردم آموزش داده می شود و کاربرد بالایی دارد.

 

لهجه شیرین و موسیقیايی زبان روسی علاقه مندان زیادی را برای یادگیری این زبان جذب نموده و آموزشگاه زبان های خارجی GLC  نیز در گروه آموزشی زبان روسی از شما به عنوان مهمان دعوت به عمل می آورد تا این مورد را شخصا تجربه نمائید.

 

یادگیری زبان روسی اصلا سخت نیست. سخنی صادقانه با کسانی که می خواهند زبان روسی بیاموزند این است که از آنجایی که زبان روسی در گروه زبان های تصریفی قرار می گیرد یادگیری این زبان صرفاً با شنیدن یا آموزش غیرآکادمیک بسیار سخت می شود اما مدرس زبان چنان چه به منطق آموزش این زبان تسلط داشته باشد یادگیری روسی ازهر زبان دیگری ساده ترمیشود .

 

کادر آموزش زبان روسی آموزشگاه GLC باعلم به این موضوع و با بررسی های بسیار زیاد و طولانی این مشکل را با بکارگیری روش های نوینی برای آموزش این زبان حل نموده است .

موسسه GLC با سابقه درخشان آموزش زبان و با بهره مندی از اساتید زبان روسی که هم از نظر تحصیلات و هم از نظر سابقه حضور در کشورهای روس زبان دارای تجربه بالایی در آموزش زبان هستند،یکی از مراکز قدرتمند زبان روسی می باشد.
ما با استفاده از جدیدترین منبع آموزشی زبان روسی که در مراکز آموزشی مسکو و سنت پترزبورگ استفاده می شود و با برنامه ریزی دقیق و مناسب نسبت به نیاز شما،مسیر یادگیری زبان روسی را برای شما راحت و کوتاه میکنیم و با امکانات مناسب ومحیطی آرام لحظات خوشی را برای شما فراهم می کنیم

.