مرکز زبان گات

بزرگسالان

1396/09/05 دسته بندی : دوره ها

درست است که گات دارای دپارتمان های مجزا و تیم های متخصص دردوره های سنی گوناگون است امّا ما همیشه خود را در زمینه بزرگسالان  متخصص می دانیم. سیاست گذاری های ما نسلی را پوشش می دهد که ازفقدان زبان دوم و زبان های بین المللی رنج می برد. در حالی که خانواده ها اکنون جهت آموزش کودکان خود وقت و هزینه مناسب تخصیص می دهند، هنوز بسیاری از آنها به این باور نرسیده اند که خود نیاز به بازنگری در این زمینه دارند و باید دانش زبانی خود را تقویت نمایند چرا که در دنیای امروز کسی که حداقل دو زبان زنده دنیا را نداند بی سواد محسوب میشود. ما خود را در برابر چنین مسئله ای مسئول می دانیم و تمامی تلاش و تمرکز خود را به کار می گیریم تا به سهم خود این فقدان را از بین ببریم.   

         آموزش به بزرگسالان کار ساده ای نیست زیرا به مسائلی از جمله احترام و عدم نصیحت باید توجه کرد. یکی از عواملی که اهمیت مهمی دارد این است که  برای آموزش بزرگسالان باید پرشور بود.همیشه حفظ موضوع مرتبط با گروه مهم است به  طوری که گروه شرکت کننده بسیار علاقه مند و هماهنگ با صحبت ها باشند.اگر معلم     مشتاق به نظر نرسد و فقط اطلاعات را منتقل کند هیچکس چیزی یاد نخواهد گرفت.            

بزرگسالان فورا میتوانند صحبت کنند بنابراین مهم است برای سوال پرسیدن تشویق شوند مجبور به بحث با همان زبان شوند و معلم در بحث با آنها عادلانه رفتار کند.

آموزشگاه زبان گات با در اختیار داشتن استاد های ماهر و تحصیل کرده در کشور های مختلف دارای این ویژگی است که برای رده های سنی مختلف از استاد های با روحیه خاص همان سنین استفاده کند

دوره های عمومی بزرگسالان

Basic | 4 Terms

در این سطح ساختارهای اصلی که زبان آموزان برای صحبت کردن در سطح ساده نیاز دارند به صورت کامل آموزش داده می شود. 

Elementary | 5 Terms

اهداف این مقطع عبارتند از: آشنایی با مغاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی،توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم از طریق چهار مهارت شنیداری،گفتاری،خواندن و نوشتن

 Pre-Intermediate | 5 Terms

در این مقطع دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان انگلیسی را در قالب کاربردی روزمره( دعوت کردن،اعتراض کردن،رد کردن،پذیرفتن و...)به کار می برند.

Intermediate | 5 Terms

در این مقطع زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای دستوری،در کنار روان تر شدن،قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا درصورت بروز اشتباه، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

Upper-Intermediate | 5 Terms

در این سطح زبان آموزان تا سطح بالای زبان انگلیسی پیش خواهند رفت و قادر خواهند بود در مورد موضوعات اختصاصی تر به صورت کاملا روان صحبت کنند.

Advanced | 5 Terms

 

در این مقطع زبان آموزان به تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند و چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند.بعلاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بسیار بالا و بدون نیاز به تامل کردن با اندوخته ای غنی از واژگان،ساختار و کاربردهای زبانی صحبت می کنند.