1393/05/28
Business English

دوره های انگلیسی زبان بازرگانی ( (Business English

 

برای موفقیت در مکالمات و مکاتبات بازرگانی و همچنین فعالیت در بازار جهانی نیاز به دانش زبان انگلیسی مربوط در این زمینه می باشد. با شرکت در کلاسهای فوق در این مرکز، چهار مهارت زبان ( شنیدن، سخن گفتن، خواندن و نوشتن) در موقعیت های تجاری تقویت می شوند.

 

این دورهها شامل 18 ترم از سطح پایه (Elementary) تا سطح پیشرفته (Advanced) می باشد. سطح زبان آموزان بعد از شرکت در آزمون تعیین سطح مشخص می گردد. ادارات ومؤسسات و شرکتهای تجاری که می خواهند برای کارمندان خود این کلاسها را برگزار کنندمی توانند، از آزمون تعیین سطح رایگان در محل خود بهره مند گردند.

 

 زبان آموزان عزیز می توانند بعد از گذراندن دوره های لازم در این مرکز در آزمون بین المللی BEC که در مرکز رسمی امتحانات دانشگاه کمبریج برگزار می گردد شرکت کنند و مدرک بین المللی در سه سطح Preliminary,Vantage,Higher دریافت نمایند .

 

 

 

 

English for careers
 
موسسه GLC  افتخار دارد با برگزاری دوره های تخصصی رشته ها و شغل های مختلف، زبان آموزان را بر اساس نیاز شغلی و تحصیلی هر یک آماده و تا سطوح پیشرفته آموزش دهد . از دیر باز زبان آموزان جهت رفع نیازهای شغلی و تحصیلی خود و باعلم نیاز به زبان تخصصی مجبور به شرکت در کلاس های عمومی زبان تا سطوح پیشرفته بوده اند تا تنها برخی از نیازهای خود را در بخش تخصصی شغل و یا رشته تحصیلی خود برطرف نمایند.
موسسه GLC  با آگاهی از این موضوع و با تحقیقات و فعالیت های علمی و برنامه ریزی های مستمر اقدام به برگزاری زبان های تخصصی بر اساس نیاز واقعی هر زبان آموز نموده است که برخی از این تخصص ها عبارت است از:
 
English for …  
 
Email
Meetings
Presentation
Socializing
Telephoning
Negotiating
Accounting
Customer Care
Human Resources
Legal Professionals
Marketing
Sales and Purchasing
Aviation
The Energy Industry
Logistics
The Automobile industry
Telecoms and IT
The Pharmaceutical Industry
Cabin Crew
Insurance
.
.
.